Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
388
Mielno/Łąkowa
kierunek:
Dębogóra/Dąbrówki
5
46
Z
6
31
Z
7
8
9
35
10
11
12
42
13
52
14
15
10
16
50
17
42
Z
18
46
19
38
Z - Kurs z wjazdem na przystanek: Czerwonak/Zdroje