Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
701
Wiry/Laskowska
kierunek:
Komorniki/Jeziorna
5
14
6
04
K
46
K
7
31
K
8
11
K
56
K
9
34
10
14
54
11
52
K
12
58
K
13
58
K
14
53
K
15
38
K
16
13
K
53
K
17
38
K
18
24
K
19
04
49
20
42
21
54
22
23
25
K - Kurs wydłużony do przystanku: Komorniki/Os. Kompozytorów