Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
812
Wichrowa
kierunek:
Ogrody
5
20
6
27
A
7
19
8
00
9
23
A
10
27
A
11
57
A
12
13
19
14
20
A
15
26
A
16
31
17
55
A
18
42
A
19
26
20
42
A
21
22
39
A
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan