Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
701
Wiry/Kościół
kierunek:
Komorniki/Jeziorna
5
15
6
05
K
47
K
7
32
K
8
12
K
57
K
9
35
10
15
55
11
53
K
12
59
K
13
59
K
14
54
K
15
39
K
16
14
K
54
K
17
39
K
18
25
K
19
05
50
20
43
21
55
22
23
26
K - Kurs wydłużony do przystanku: Komorniki/Os. Kompozytorów