Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
610
Tyniecka
kierunek:
Górczyn Pkm
5
21
6
27
7
37
8
37
9
32
10
25
11
24
W
12
12
13
02
59
W
14
42
15
32
16
22
17
12
18
24
19
22
52
20
21
09
22
13
23
13
W - Kurs z wjazdem na przystanek: Wołowska n/ż