Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
812
Kołobrzeska
kierunek:
Ogrody
5
24
6
31
A
7
23
8
04
9
27
A
10
31
A
11
12
01
A
13
23
14
24
A
15
30
A
16
35
17
59
A
18
46
A
19
30
20
46
A
21
22
43
A
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan