Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Most Św. Rocha
kierunek:
Górczyn Pkm
4
35
49
5
05
19
33
43
48
6
03
13
18
28
38
48
58
7
08
18
28
38
48
58
8
08
18
28
38
48
58
9
08
18
33
48
10
03
18
33
48
11
03
18
33
48
12
03
18
33
48
13
03
18
28
38
48
58
14
08
18
28
38
48
58
15
08
18
28
38
48
58
16
08
18
28
38
48
58
17
08
18
28
38
48
58
18
08
18
28
38
47
G
57
19
17
37
57
20
17
37
57
21
17
37
57
22
17
37
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Poznań Główny, Dworzec Zachodni