Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
812
Grzebienisko/Wierzbowa
kierunek:
Grzebienisko/Pętla
5
31
6
28
A
7
12
8
9
33
10
11
06
12
29
A
13
14
33
15
42
16
17
00
50
18
19
48
A
20
21
22
23
41
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan