Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
811
Wichrowa
kierunek:
Ogrody
4
19
56
C
5
08
e
6
04
49
7
25
8
49
9
10
04
A
11
17
41
12
43
13
43
51
A
14
18
A
38
A
50
15
59
A
16
17
23
18
17
19
11
56
e - Nie kursuje w okresie ferii letnich
C - Kurs z wjazdem na pętlę: Ceradz Kościelny/Kościół
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan