Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
312
Owińska/Parkowa
kierunek:
Promnice/Północna
5
14
6
10
7
00
27
MS
8
26
56
9
55
10
11
05
12
16
13
17
14
21
Z
56
M
15
18
Z
47
M
16
24
17
18
Z
48
Z
18
43
Z
19
36
Z
20
53
Z
21
22
13
Z - Kurs z wjazdem na przystanek: Czerwonak/Zdroje
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Miękowo/Ogrodowa
S - W dni nauki szkolnej kurs przez przystanek: Bolechowo-Os./Zespół Szkół