| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
C - Kurs z wjazdem na pętlę: Ceradz Kościelny/Kościół A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan D - Kurs wydłużony do przystanku: Sierosław/Dworska # - Możliwość przesiadki na przystanku: Tarnowo Pdg/Centrum na autobus linii nr 812 w kier. Ceradza Kościelnego i Grzebieniska |