Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
811
Lusówko/Dopiewska
kierunek:
Lusówko/Kościół
6
26
A
7
8
18
A
9
10
13
A
11
35
12
13
40
14
53
A
15
16
51
A
17
18
58
A
19
20
53
A
21
22
20
CA
C - Kurs z wjazdem na pętlę: Ceradz Kościelny/Kościół
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan