Piątek
Sobota
219
Polna/Szpital
kierunek:
Poznań Główny
0
33
1
48
2
33
3
48
4
33
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
17
43
A
A - kursuje przez Kiekrz Sanktuarium