Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
811
Tatrzańska
kierunek:
Ogrody
4
24
5
01
C
13
e
6
09
54
7
30
8
54
9
10
09
A
11
22
46
12
48
13
48
56
A
14
23
A
43
A
55
15
16
04
A
17
28
18
22
19
16
20
01
e - Nie kursuje w okresie ferii letnich
C - Kurs z wjazdem na pętlę: Ceradz Kościelny/Kościół
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan