Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
388
Czerwonak/Gajowa
kierunek:
Dębogóra/Dąbrówki
5
35
Z
6
20
Z
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
29
Z
Z - Kurs z wjazdem na przystanek: Czerwonak/Zdroje