Piątek
Sobota
219
Rynek Jeżycki
kierunek:
Wichrowa
1
02
K
2
02
3
02
K
4
02
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
02
K
32
K - Kurs wydłużony do pętli: Kiekrz