Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Sobota
Niedziela
219
Żeromskiego
kierunek:
Poznań Główny
0
32
1
02
2
02
A
32
3
02
32
4
02
32
5
02
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
16
42
A
A - kursuje przez Kiekrz Sanktuarium