Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
312
Bolechowo/Przejazd
kierunek:
Promnice/Północna
5
19
6
16
7
07
34
MS
8
33
9
02
10
01
11
11
12
23
13
24
14
28
Z
15
03
M
25
Z
54
M
16
31
17
25
Z
55
Z
18
49
Z
19
42
Z
20
59
Z
21
22
19
Z - Kurs z wjazdem na przystanek: Czerwonak/Zdroje
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Miękowo/Ogrodowa
S - W dni nauki szkolnej kurs przez przystanek: Bolechowo-Os./Zespół Szkół