Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
811
Polska
kierunek:
Ogrody
4
29
5
06
C
18
e
6
15
7
00
36
8
9
00
10
15
A
11
28
52
12
54
13
54
14
02
A
29
A
49
A
15
01
16
10
A
17
34
18
28
19
22
20
07
e - Nie kursuje w okresie ferii letnich
C - Kurs z wjazdem na pętlę: Ceradz Kościelny/Kościół
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan