Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
312
Bolechowo-Os./ Kasztanowa
kierunek:
Promnice/Północna
7
41
MS
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Miękowo/Ogrodowa
S - W dni nauki szkolnej kurs przez przystanek: Bolechowo-Os./Zespół Szkół