Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
796
Zakrzewo/Świerkowa
kierunek:
Dąbrówka/Szkoła
7
08
X
57
X
8
50
X
9
46
X
10
40
X
11
45
X
12
39
X
13
14
52
XR
15
39
X
16
33
X#
X - LINIA BEZ OPŁATY ZA PRZEJAZD
R - Kurs z wjazdem na przystanek: Dąbrowa/Rolna
# - Kurs z wjazdem na przystanki: Dąbrowa/Rolna i Zakrzewo/Zakrzewska