Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
312
Promnice/Północna
kierunek:
Promnice/Północna
5
23
6
20
7
12
47
MS
8
38
9
06
10
05
11
15
12
27
13
28
14
33
Z
15
08
M
30
Z
59
M
16
36
17
30
Z
18
00
Z
53
Z
19
46
Z
20
21
03
Z
22
23
Z - Kurs z wjazdem na przystanek: Czerwonak/Zdroje
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Miękowo/Ogrodowa
S - W dni nauki szkolnej kurs przez przystanek: Bolechowo-Os./Zespół Szkół