Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
821
Smochowice
kierunek:
Lusówko/Rozalin Pętla
6
33
56
P
7
8
44
T
9
43
10
11
38
12
13
47
14
46
15
16
06
17
01
18
18
19
03
20
21
22
23
13
T#
P - Kurs z wjazdem na przystanek: Tarnowo Pdg/Poznańska Szkoła
T - Kurs skrócony do przystanku: Tarnowo Pdg/Centrum
# - Możliwość przesiadki na przyst. Tarnowo Pdg/Centrum na autobus linii nr 813 w kier. Kaźmierz/Rynek