Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
811
Smochowice
kierunek:
Lusówko/Kościół
5
50
A
6
7
42
A
8
9
37
A
10
18
AT
11
00
12
13
05
14
17
A
15
16
15
A
17
18
22
A
19
20
17
A
21
37
CA
22
23
26
C
C - Kurs z wjazdem na pętlę: Ceradz Kościelny/Kościół
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
T - Kurs skrócony do przystanku: Tarnowo Pdg/Centrum