Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
312
Bałtycka
kierunek:
Promnice/Północna
4
52
5
47
6
37
7
02
MS
8
03
33
9
32
10
42
11
52
12
53
13
48
Z
14
28
M
44
Z
15
19
M
59
16
44
Z
17
14
Z
18
12
Z
19
05
Z
20
22
Z
21
50
Z - Kurs z wjazdem na przystanek: Czerwonak/Zdroje
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Miękowo/Ogrodowa
S - W dni nauki szkolnej kurs przez przystanek: Bolechowo-Os./Zespół Szkół