Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
701
Sempołowskiej
kierunek:
Komorniki/Jeziorna
4
59
5
47
K
6
29
K
7
13
K
53
K
8
38
K
9
17
57
10
37
11
35
K
12
38
K
13
38
K
14
33
K
15
18
K
53
K
16
33
K
17
18
K
18
07
K
47
19
32
20
27
21
39
22
23
10
K - Kurs wydłużony do przystanku: Komorniki/Os. Kompozytorów