Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
812
Wichrowa
kierunek:
Grzebienisko/Pętla
4
56
5
51
A
6
34
7
14
CS
8
12
C
57
9
10
11
48
A
12
47
AC
13
52
14
15
01
16
19
17
09
18
19
11
A
20
21
26
AC
22
23
06
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
C - Kurs skrócony do pętli: Ceradz Kościelny/Kościół
S - Kurs z wjazdem na przystanek: Tarnowo Pdg/Szkolna