Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
812
Wichrowa
kierunek:
Grzebienisko/Pętla
5
11
A
6
7
01
A
8
22
AC
9
10
11
12
18
AC
13
14
55
15
16
58
C
17
18
54
A
19
20
21
02
AC
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
C - Kurs skrócony do pętli: Ceradz Kościelny/Kościół