Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
821
Baranowo/Przemysława
kierunek:
Lusówko/Rozalin Pętla
6
38
7
01
P
8
49
T
9
48
10
11
43
12
13
52
14
51
15
16
11
17
06
18
23
19
08
20
21
22
23
18
T#
P - Kurs z wjazdem na przystanek: Tarnowo Pdg/Poznańska Szkoła
T - Kurs skrócony do przystanku: Tarnowo Pdg/Centrum
# - Możliwość przesiadki na przyst. Tarnowo Pdg/Centrum na autobus linii nr 813 w kier. Kaźmierz/Rynek