Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
215
Umultowska
kierunek:
Os. Dębina
0
12
42
W
1
12
42
L
2
12
42
W
3
12
42
4
12
42
R
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
12
42
L
R - kurs skrócony do przystanku: Rondo Kaponiera
W - kurs wydłużony do przystanku: Wiry/Kościół
L - kurs wydłużony do pętli: Luboń/Kręta