Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Baranowo/Przemysława
kierunek:
Kaźmierz/Rynek
6
38
A
7
8
9
20
A
10
11
37
AG
12
13
37
A
14
15
38
O
16
17
50
O
18
19
43
A
20
21
22
43
A
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
G - Kurs skrócony do pętli: Góra
O - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan i pętlę: Kokoszczyn