Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Budziszyńska
kierunek:
Franowo
6
00
30
7
00
30
8
00
30
9
00
30
10
00
29
56
11
17
37
57
12
17
37
57
13
17
37
57
14
17
37
57
15
17
37
57
16
17
37
57
17
17
37
57
18
17
37
57
19
17
37
57
20
17
37
57
21
17
37
57
22
17
37
45
57
23
15
G
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Nowaka-Jeziorańskiego