Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Drzewieckiego
kierunek:
Franowo
6
04
34
7
04
34
8
04
34
9
04
34
10
04
33
11
00
21
41
12
01
21
41
13
01
21
41
14
01
21
41
15
01
21
41
16
01
21
41
17
01
21
41
18
01
21
41
19
01
21
41
20
01
21
41
21
01
21
41
22
01
21
41
49
23
01
19
G
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Nowaka-Jeziorańskiego