Czwartek
Piątek
11
Rynek Łazarski
kierunek:
Piątkowska
19
34
G
56
G
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Starołęka, Traugutta, Pozna ń Główny, Dworzec Zachodni