Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
146
Łużycka
kierunek:
Stary Strzeszyn
6
03
29
59
7
29
59
8
29
9
01
31
10
01
32
11
02
32
12
02
32
13
02
32
14
02
32
15
02
32
16
02
32
17
02
32
18
02
31
19
01
31
20
01
31
21
01
31
22
06
41