Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
Sobota
15
Arciszewskiego
kierunek:
Budziszyńska
23
19
G
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Bałtyk, Rondo Nowaka-Jeziorańskie go