Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Żegrze III
kierunek:
Górczyn Pkm
4
34
54
5
14
34
54
6
07
14
34
54
7
14
34
54
8
14
34
54
9
14
34
54
10
14
34
54
11
14
34
54
12
14
34
54
13
14
34
54
14
14
34
54
15
14
34
54
16
14
34
54
17
14
34
54
18
14
34
54
19
14
34
54
20
14
34
54
21
14
34
54
22
14
34
44
G
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Poznań Główny, Dworzec Zachodni