Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Rondo Śródka
kierunek:
Górczyn Pkm
5
58
6
28
58
7
28
58
8
28
58
9
28
58
10
28
45
11
05
26
46
12
06
26
46
13
06
26
46
14
06
26
46
15
06
26
46
16
06
26
46
17
06
26
46
18
06
26
46
19
06
26
46
20
06
26
46
21
06
26
46
22
06
26
46
56
G
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Poznań Główny, Dworzec Zachodni