Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Poznań Główny
kierunek:
Górczyn Pkm
4
56
5
06
21
35
50
6
01
05
20
29
35
50
7
05
15
25
35
45
55
8
05
15
25
35
45
55
9
05
15
25
35
50
10
05
20
35
50
11
05
20
35
50
12
05
20
35
50
13
05
20
35
50
56
14
05
15
25
35
45
55
15
05
15
25
35
45
55
16
05
15
25
35
45
55
17
05
15
25
35
45
55
18
05
15
25
35
45
58
19
17
37
57
20
17
37
57
21
17
37
57
22
17
37
57
23
07
G
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Poznań Główny, Dworzec Zachodni