Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
193
Os. Winiary
kierunek:
Górczyn Pkm
5
12
S
32
S
53
S
6
13
33
53
7
13
33
53
8
13
33
53
9
13
33
53
10
13
28
48
11
08
28
48
12
08
28
48
13
08
28
48
14
08
28
48
15
08
28
48
16
08
28
48
17
08
28
48
18
13
33
53
19
13
33
53
20
13
29
48
21
08
28
48
22
08
28
48
23
08
J
28
J
S - kurs wykonywany tylko w soboty
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka