Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
201
Most Św. Rocha
kierunek:
Os. Sobieskiego
0
17
47
1
17
47
2
17
47
3
17
47
4
17
47
K
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
17
47
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
K - od przystanku Rondo Kaponiera zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Dworzec Zachodni, Głogowska/Hetmańska, Traugutta, Rondo Starołęka