Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
201
Pl. Bernardyński
kierunek:
Os. Sobieskiego
0
18
48
1
18
48
2
18
48
3
18
48
4
18
48
K
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
18
48
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
K - od przystanku Rondo Kaponiera zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Poznań Główny, Rondo Rataje, Rondo Starołęka