Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Chojnicka
kierunek:
Poznań Główny
0
16
1
46
A
2
16
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
31
A - kursuje przez Kiekrz Sanktuarium