Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Polska
kierunek:
Poznań Główny
0
29
59
1
59
A
2
29
59
3
29
59
4
29
59
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
39
A
59
A - kursuje przez Kiekrz Sanktuarium