Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Ogrody
kierunek:
Poznań Główny
0
31
1
01
2
01
A
31
3
01
31
4
01
31
5
01
31
6
02
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
46
A - kursuje przez Kiekrz Sanktuarium