Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Tadeuszak
kierunek:
Błażeja
5
04
17
31
46
6
01
11
21
31
41
51
7
01
11
21
31
41
51
8
01
11
21
31
41
51
9
01
16
31
46
10
01
16
31
46
11
01
16
31
46
12
01
16
31
46
13
01
11
21
31
41
51
14
01
11
21
31
41
51
15
01
11
21
31
41
51
16
01
11
21
31
41
51
17
01
11
21
31
41
51
18
01
11
21
31
41
19
01
21
41
20
01
21
41
21
01
21
31
F
41
22
01
21
41
F
57
F
23
17
F
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Os. Czecha