Poniedziałek
Wtorek
Środa
Sobota
Niedziela
3
Rynek Łazarski
kierunek:
Unii Lubelskiej
9
40
G
10
10
G
11
12
13
14
15
16
17
18
19
09
G
46
G
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Kaponiera, Dworzec Zachodni