Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
312
Czerwonak/Elewator
kierunek:
Rondo Śródka
4
45
Z
5
45
Z
6
05
Z
44
Z
7
37
M
8
16
D
9
10
39
10
47
11
59
12
13
20
14
15
15
07
S
42
S
57
16
23
17
00
18
00
19
34
20
09
21
44
22
23
09
S
Z - Kurs z wjazdem na przystanek: Czerwonak/Zdroje
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Miękowo/Ogrodowa
D - Kurs z wjazdem na przystanek: Czerwonak/Zdroje i Miękowo/Ogrodowa
S - W dni nauki szkolnej kurs przez przystanek: Bolechowo-Os./Zespół Szkół