Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
312
Koziegłowy/Os. Leśne
kierunek:
Promnice/Północna
5
00
55
6
45
7
10
MS
8
11
41
9
40
10
50
11
12
00
13
01
56
Z
14
36
M
52
Z
15
27
M
16
07
52
Z
17
22
Z
18
20
Z
19
13
Z
20
30
Z
21
58
Z - Kurs z wjazdem na przystanek: Czerwonak/Zdroje
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Miękowo/Ogrodowa
S - W dni nauki szkolnej kurs przez przystanek: Bolechowo-Os./Zespół Szkół