Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
312
Czerwonak/Cmentarz
kierunek:
Promnice/Północna
5
02
57
6
47
7
12
MS
8
13
43
9
42
10
52
11
12
02
13
03
58
Z
14
38
M
54
Z
15
29
M
16
09
54
Z
17
24
Z
18
22
Z
19
15
Z
20
32
Z
21
22
00
Z - Kurs z wjazdem na przystanek: Czerwonak/Zdroje
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Miękowo/Ogrodowa
S - W dni nauki szkolnej kurs przez przystanek: Bolechowo-Os./Zespół Szkół